• Par Mums

  PIEVIENOJIES MĪTAVAS PATRIOTIEM UN ATBALSTI SAVAS PILSĒTAS KOMANDU!

  Mūsu sākotnēja vēsture nesniedzas iepriekšējā gadu simtenī, nav arī spilgtas tradīcijas un paaudžu maiņa. Bet mēs ceram, kam esam uz pareizā ceļa..

  Visa sākums ir datējams ar 2005.gada sezonas otro pusi, kad tobrīd 3 jaunieši atrada sevī motivāciju apmeklēt Jelgavas pilsētas komandas spēles 1.līgā vecajos, labajos „Daugavas” ierakumos. Primārais bija tikai futbola spēles vērošana, tādējādi arī centāmies neizlaist nevienu mājas spēli.

  2006. gadā mums jau pievienojās vēl pāris cīņu biedri – tobrīd mēs bijām jau aptuveni desmit domubiedri. Sākām aktīvi atbalstīt komandu, cenšoties to darīt pēc iespējas mērķtiecīgāk. Ja sākumā koncentrējāmies uz mājas spēļu apmeklēšanu, tad 2007. gada sezonā sasniedzām lielisku rādītāju – neviens no mums nebija tikai uz divām izbraukuma spēlēm. Uz Latvijas kausa izcīņas spēli Valkā ieradāmies diezgan kuplā skaitā – tas toreiz bija viens no mūsu labākajiem izbraukumiem. Pašreiz mūsu ir kļuvis vēl vairāk, turklāt arī atbalsta kvalitāte ir augusi. Varam atklāt, ka «Jelgavas» komandu atbalsta ne tikai jelgavnieki, bet kopā ar mums ir cilvēki no citām pilsētām – cilvēki, kuriem interesē kvalitatīva atbalsta idejas. Naktīs pirms mačiem ir diezgan grūti iemigt. Domās jau esam nākamajā spēlē, jaunas dienas emocijās.

  Ja mums vaicātu, ko vēlamies, tad atbildētu, ka gribam pēc iespējas aktīvāk un kvalitatīvāk atbalstīt savu komandu. Pagaidām mēs vairāk esam Supporters, taču nākotnē attīstības ceļš atkarīgs tikai un vienīgi no mums un mūsu vajadzībām. Ar pašreizējiem resursiem vēl nepietiek, lai teiktu, ka esam kas vairāk par karstiem līdzjutējiem, taču nav izslēgts, ka pāraugsim šo līmeni un būsim attiecināmi uz kādu citu futbola līdzjutēju subkultūras iedalījumu, kas protams ir tuvākās perspektīvas mērķis.

  Cenšamies virzīties uz priekšu, cenšamies vēl augstākā līmenī pacelt atbalsta kvalitāti.

  2008.gada Augustā fanu kopa sāka sevi dēvēt par MĪTAVAS PATRIOTIEM.

  Mēs atbalstam futbola komandu Jelgava ar visiem iespējamajiem un teorētiski likumā atļautajiem veidiem un materiāliem. Tāpēc šīs rindas lai kalpo tev par aizsākumu pārdomām – iesaistīties vienkārši nākot uz spēlēm un vērojot laukumā notiekošo  vai arī pašam piedalīties spēles veidošanā, jo mēs  dzīvojam pēc filosofijas, ka futbols tas ir ne tikai vienkārši sports, tā ir māksla, tas ir pāri visam un darbība notiek ne tikai uz laukuma, bet arī tribīnēs.

   

  Kā iesaistīties MP?

  1. Apmeklēt komandas spēles mājās un pievienoties „supportam” ZOC stadiona tribīņu 1. sektorā.

  2. Nākamais līmenis jau ir pievienoties arī uz izbraukuma spēlēm, kas vēl vairāk saliedē kolektīvu un ir pamats arī kulturālajai izaugsmei un Latvijas ģeogrāfijas iepazīšanai, ja skolas solā ir patērēts laiks citām, tobrīd aktuālākām lietām.

  3. Un visbeidzot, ja jaunais censonis ir pierādījis sevi, tiek aicināts pievienoties Mītavas Patriotiem, kas garantē dažādus bonusus, pozitīvu savstarpējo mijiedarbību un kopējus pasākumus.

  Lai šis ievads kalpo kā informatīvs un domāt veicinošs signāls.

   

  PIEVIENOJIES MĪTAVAS PATRIOTIEM UN ATBALSTI SAVAS PILSĒTAS KOMANDU!

  Sorry, due to anti-spam measures, this contact form requires that javascript be enabled on your browser.